Kazı kazan kartları ile ilgili bilgiler

Parayı herkes sever. Birçok insan zengin olmayı hayal eder. Piyangoları bu kadar popüler yapan, birçok insanın çok çalışarak zengin olamayacağıdır. Piyangolardaki problem ise bir ödül kazanma şansının oldukça küçük olmasıdır. İşte bu yüzden kazı kazan kartları çok havalıdır. Normal piyangolar belki haftada bir veya ayda bir kezdir. Öte yandan, kazı kazan kartları ile istediğin zaman istediğin kadar oynayabilirsin.

Kazı kazan kartı nedir?

Kazi kazan madenî paraAna fikir oldukça basittir: kazıma katmanı ile kapatılmış belli alanlar bulunur. Bu katmanın altında miktarlar yazılıdır. Kazıma katmanını kaldırdığınızda miktar belirir. Üç yerde aynı miktarı yakaladığınızda o sizin ödülünüz olur. Bir kaç tipte kazı kazan kartı bulunmaktadır. Farkları örneğin, temaları, fotoğrafları ve elbette kazanabileceğiniz para miktarıdır. Tüm bunların arkasındaki sebep daha geniş bir kitlenin hedeflenmesidir. Hatta hoş bir tatil ya da otomobil hediyeli kazı kazan kartları da bulunmaktadır.

Kazanma şansı nedir?

Gerçekten pahalı olmadığından herkes kazı kazan kartı satın alabilir. Bazıları için sadece 50 sent ödersiniz. Öte yandan bu tip kartlarda ödül çok yüksek değildir. Ortalama büyük ödül 100.000 Avro’dur fakat bazı kazı kazan kartları büyük ikramiye (jackpot) için ekstra bir şansa sahiptir. Kazıdığınızda 100.000 Avro kazanma ihtimaliniz yüksek değildir. Ancak bir ikramiye kazanma şansınız yeterince vardır. Söylendiği kadarıyla üç oyuncudan biri kazanmaktadır. En çok kazanılan ödül bir kart için miktardır (amorti). Elbette akıllıca bir strateji zira birçok kişi kazandığı parayla, daha büyük bir ödül kazanmak için, yeni bir kazı kazan kartı satın alacaktır.

Bir mağazadan kazı kazan kartı satın almak

Genellikle mağaza ve benzin istasyonlarında kazı kazan kartı satın alablirsiniz. Ucuz olduklarından insanlar kolayca satın alırlar. Birçok insan kazımayı heyecanlı bulmaktadır. Bazıları için bu bir bağımlılığa dönüşür. Aynı anda on tane satın alırlar ve yeni kazandıkları para ile giderler ve yenilerini satın alırlar. Büyük ödülü kazanmaya çalışırlar.

Çevrimiçi kazı kazan kartları

İnternette kazı kazan kartları başka bir deyişle dijital kazı kazan kartları sunan bir çok site bulabilirsiniz. Kredi kartınızla bir ödeme yaparsınız, örneğin 20 Avro. Bu 20 Avro ile kazı kazan kartları satın alabilirsiniz. Bir çok internet sitesi farklı ödülleri ve kazanma şansları olan geniş bir yelpazede kazı kazan kartları sunar. Bir çok kişi hangi kazı kazan kartını açacağını seçmeyi tercih etmektedir.

Çeşitlilik

Çevrimiçi kazı kartındaki fikir normal kazı kazan kartındaki ile aynıdır. Kazanmak için aynı miktar üç tane gereklidir. Kazı kazan kartını, farenizi ekranınızda yukarıya ve aşağıya oynatarak açabilirsiniz. Eğer bir ödül kazanırsanız paranızı direk olarak banka hesabınıza transfer edebilirsiniz. Dikkat edin, çevrimiçi oynarken kolayca bağımlı olabilirsiniz. Mağazadan kazı kazan kartı satın alırsanız eve götürebilir ve belki bir sonraki sefere yeni bir tane alırsınız. İnternet aracılığıyla, günün her anı kazı kazan kartı satın alabilirsiniz.

Kazı kazan oyunları

Kazı kazan kartı nedir?

Kazı kazan kartı, özel katmanını bozuk para ya da anahtarla kazıdığınızda size anında bir ödül kazanıp kazanmadığınızı ve kazandıysanız ne kadar kazandığınızı söyleyen bir piyango biletidir. Özel katmanın altında kazandığınız para miktarını göreceksiniz. Bir ödül kazanıp kazanmadığınızı anlamak için herhangi bir çekiliş beklemek zorunda değilsiniz.

Çevrimiçin kazı kazan kartları da aynı şekilde kullanılır sadece kazıma kısmı çevrimiçi olarak gerçekleşir. Daha çok para kazanabilirsiniz çünkü çevrimiçi kazı kazan kartı ile üreticiler maliyetlerinde tasarruf yapabiliyorlar.

Bağlantı ortakları